NEA-PLAST
plastové okná
Siete proti hmyzu sú najefektívnejšou prirodzenou ochranou proti dotieravému hmyzu. Hoci je ich funkcia predovšetkým praktická, svojím moderným designom sa stávajú elegantným doplnkom okien a dverí. Siete proti hmyzu sú z hľadiska zhotovenia a montáže nenáročnou záležitosťou. Sieť je vyrobená zo skleného vlákna potiahnutého plastom, ktoré nepodlieha korózii a dobre znáša teplotné rozdiely. Je vyrábaná v šedej a čiernej farbe a na okennom profile je takmer neviditeľná. Je možné zvoliť medzi pevnou alebo rolovacou sieťou, ktorá je upevnená v decentnom ráme vo farbe podľa Vášho priania a vôbec nenarušuje celkový vzhľad okna.

SIEŤ OKENNÁ - Profil ISSO OE 25x10
Rám siete je vyrobený s valcovaných, alebo extrudovaných hliníkových profilov, sieťovina je zaistená v profile gumou. Systémy uchytenia sa volí podľa typu profilu a typu okenného rámu.Všechny možňuje sňatí siete s okna.
Maximálne doporučené rozmery:
Maximálna výška: 1800 mm
Maximálna šírka: 1800 mm

ISSO OE       ISSO OE       ISSO OE


SIEŤ DVEROVÁ - PROFIL DV 50x20
Maximálne doporučené rozmery:
Maximálna šírka: 1000 mm
Maximálna výška: 2500 mm

PROFIL DV       PROFIL DV       PROFIL DV


SIEŤ DVEROVÁ - PROFIL DV 50x20 LUX
Maximálne doporučené rozmery:
Maximálna šírka: 1200 mm
Maximálna výška: 2900 mm

PROFIL DV LUX       PROFIL DV LUX       PROFIL DV LUX


ROLOVACIA OKENNÁ SIEŤ
Sieťovina sa navíja na hliníkovú hriadeľ, ktorá je uložená v hliníkovom boxe. Navíjanie siete zaisťuje pružina uložená v hriadeli. Sieťovina na krajoch prechádza vodiacimi lištami vybavenými tesniacimi kefami. Stiahnutá sieťovina je aretované nastaviteľnými dorazmi na koncoch vodiacich líšt za koncovú lištu, ktorá je tiež opatrená tesniacim kefou doliehajúcou až k parapetu.

ROLOVACIA OKENNÁ SIEŤ       ROLOVACIA OKENNÁ SIEŤ


ROLOVACIA DVEROVÁ SIEŤ
Sieťovina sa navíja na hliníkovú hriadeľ, ktorá je uložená v hliníkovom boxe. Navíjanie siete zaisťuje pružina uložená v hriadeli. Sieťovina na krajoch prechádza vodiacimi lištami vybavenými tesniacimi kefami. Vytiahnutá sieťovina je aretované magnetickou gumou ktorá je umiestnená na koncovej lište a dorazové lište, ktorá tvorí spolu s vodiacimi lištami a boxom utěsněmý obvod celej siete.

ROLOVACIA DVEROVÁ SIEŤ       ROLOVACIA DVEROVÁ SIEŤ

VYHLÁSENIE O ZHODE
NEA-PLAST s.r.o.
 
Prevádzka a sídlo:
Kračanská cesta 40
Dunajská Streda
929 01
Tel.: +421 31 552 75 13
Fax: +421 31 552 75 15
Mobil: +421 907 989 530
E-mail: nea-plast@nea-plast.sk 
NEA-PLAST s.r.o. @2016 Všetky práva vyhradené